2018 model araçlarımız 100,00 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdedir.

Uzman Hatay Rent A Car 2019 Yaz Dönemi Araç Kiralama Kampanyaları

Her zaman hesaplı ve kaliteli araç kiralama hizmeti sunan Uzman Hatay Rent A Car yaz döneminde de çeşitli kampanyalar düzenleyerek yoğunlaşan araç kiralama ihtiyacının en ekonomik şekilde karşılanmasını sağlıyor. Farklı gereksinimleri karşılamaya uygun yüzden fazla araçtan oluşan filomuz ile 2019 yaz dönemi Hatay araç kiralama kampanyalarımız sayesinde sadece Hatay’da değil tüm Çukurova bölgesinde ulaşım derdini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Ekonomik ve kaliteli araçlar

2019 yaz döneminde ekonomik ama aynı zamanda kaliteli araçları en uygun fiyatlarla kiralama fırsatı sunuyoruz. Güvenlik açısından tüm kontrolleri yapılmış, farklı ihtiyaçları karşılayacak yolcu kapasitesine sahip araçlarımızla yaz aylarında Hatay , Mersin ve tüm Çukurova bölgesinde hem ekonomik ve güvenli hem de keyifli ulaşımın ayrıcalığını yaşama şansına sahipsiniz.

Şoförlü araç kiralama kampanyalarımız

Yaz dönemi kampanyalarımıza elbette şoförlü araç kiralama da dahil. Standart ya da lüks araçlarımızı şoförlü olarak kiralamayı tercih ettiğinizde hizmet bölgemizdeki tüm destinasyonlara güler yüzlü, işinde uzman şoförlerimiz sayesinde zahmetsiz ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Lüks araç kiralama fırsatları

Lüks araçlardan vazgeçemeyenler için 2019 yaz döneminde lüks araç kiralama fırsatlarımız da mevcut. Otomobil dünyasının lüks denilince akla gelen ilk markaları Mercedes,BMW gibi araçları yaz dönemi kampanyalarımız sayesinde son derece uygun fiyatlarla oto kiralama olanağı sunuyoruz. Lüks, konfor ve güvenliği bir arada sunan bu araçları da dilerseniz şoförlü olarak kiralama şansınız olduğunu da ekleyelim.

Havaalanı transfer fırsatları

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte Hatay ’a gelişler de yoğunlaşıyor. Uzman Rent A Car 2019 yaz dönemi kampanyaları içinde havaalanı transfer fırsatları da önemli bir yer tutuyor doğal olarak. Grup ya da tek kişi fark etmeksizin uygun araçlarla ekonomik havaalanı transfer fırsatları ile yaz dönemi süresince hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Elbette 2019 yazı boyunca çok daha fazla fırsat sizi bekliyor. Yaz dönemi fırsatlarımızı, indirimlerimizi detaylı şekilde incelemek ve tüm bu fırsatlardan yararlanmak için +90 (322) 458 4546 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Hemen fırsatlarımızı inceleyin ve yaz dönemini uygun fiyatlı, konforlu araçlar kiralayarak geçirin.