HİZMETLERİMİZ

Uzman Adana Oto Kiralama

Adana’nın köklü araç kiralama firması Uzman Adana Rent A Car olarak hizmet portföyümüzü oluştururken müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek tüm detayları göz önünde bulundurmaya özen gösterdik. Adana ilinin tümünde araç kiralama ile ilgili gereksinimlerinizi kusursuz şekilde karşılamayı hedef edinerek çıktığımız yolda bugün bu amacımıza ulaşmış durumdayız. İşte yüksek kalite ve uygun fiyat ilkesi ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz.

Adana şoförlü araç kiralama

Uzman rent a car hizmetlerinden biri olan Adana şoförlü araç kiralama Adana genelinde tüm destinasyonlara hakim, prezantabl, İngilizce bilen, güler yüzlü şoförlerimizin kullandığı araçlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Kalabalık gruplar için büyük boy araçlar ve lüks minibüsler, toplantılara gidecek müşterilerimiz için şık araçlar ile şoförlü araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca şoförlü araç kiralama ile havaalanı transferlerinizi de gerçekleştiriyoruz.


Geniş aileler ve gruplar için 7 kişilik araç kiralama

Uzman Rent A Car olarak filomuzu her ihtiyaca uygun araçlardan oluşturmaya büyük özen gösteriyoruz ve filomuzda yer alan 7 kişi kapasiteli araçlar ile hem geniş ailelerin hem de grupların keyifli şekilde ulaşım sağlamasını hedefliyoruz. Adana 7 kişilik Adana araç kiralama hizmeti ile ailelerin ve grupların hesaplı ve konforlu ulaşımın ayrıcalığını yaşamasını sağlıyoruz.

Transfer hizmetleri

Adana genelinde tüm noktalara ve havaalanına transfer hizmeti için de tabi ki Uzman Rent A Car ilk tercihiniz olmalı. 7/24 uzman personelimiz ile Adana genelinde tüm destinasyonlara transfer hizmeti sunuyoruz. Gerek toplantılar için gerekse havaalanı için transfer hizmetimizden yararlanarak gideceğiniz her yere konforlu bir yolculuk ile zamanında varmanızı garanti ediyoruz. Ayrıca vip transfer ile havaalanından alınıp gün içinde gideceğiniz her noktaya ulaşımınızı da sağlıyoruz.

Lüx Adana Oto kiralama

Elbette geniş araç filomuzda standart araçların yanı sıra üst gelir grubuna hitap eden lüks araçlar da yer alıyor. Adana lüks araç kiralama hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize BMW, Mercedes, Chevrolet gibi hem konforlu hem de şık lüks araçları kiralama şansı sunuyoruz. Konforu ve güvenliği bir arada barındıran lüks araçlarımızı kiralayarak Adana’da ulaşımınızı zevkli hale getirebilirsiniz.

Her ihtiyaca ve bütçeye uygun onlarca alternatifi bir arada sunan hizmetlerimizden faydalanmak için hemen oto kiralama hizmet sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ