Oto Kiralama' da 10. yıl Uzman Rent A Car

Hakkımızda

Uzman Rent A Car, 1999 yılında Hatay’da kuruldu. Gelişen ve değişen araç kiralama çözümlerine dinamizm kazandırmak amacıyla kurulan şirket, sahip olduğu filosuyla Hatay’ın en iyi araç kiralama firmaları arasında yer almaktadır. Geldiği noktada Uzman Rent A Car, indirimli araç kiralama imkanlarıyla uygun fiyata en iyi araçların kiralanması için öncülük etmektedir.

Her kesime göre araç modelleri

Firma, herkesin bütçesine ve ihtiyacına uygun araç kiralama çözümleri sunmaktadır. Ekonomik, orta ve lüks segment araç filosuna sahip olan şirketin her kesime hitap eden araçları bulunmaktadır. Araç kiralama sürecini güvenilir, hızlı ve kusursuz hale getiren şirket, kiralamaya yönelik kaygıların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.
Misyon ilkelerimiz;

Araç kiralama sürecini müşteri memnuniyetini sağlayacak niteliklerle sürdürmek. Uygun fiyata; kaliteli ve hijyenik araç modellerlini müşterilerin faydasına sunmak. Sürekli yenilenerek, müşteri taleplerine hızlı cevap veren yapımızı korumak.
Vizyon ilkelerimiz;

Sürekli artan araç kiralama taleplerinin yönetilebilirliğinin sağlanması açısından gerekenleri planlamak ve hayata geçirmek. Hatay için en çok tercih edilen rent a car markası olma unvanına laik olabilmek. Marka bilinirliliğini arttıracak yenilikçi faaliyetleri benimsemek.

 

Oto Kiralama' da 10. yıl Uzman Rent A Car